A tanév rendje 2019/2020

Mikor milyen közös programjaink lesznek ebben a tanévben? A legfontosabb, minden diákot és szülőt érintő információ az alábbi dokumentumban látható. A csatolt, letölthető dokumentumban pedig a 2018/19-as tanév rendjére vonatkozó összes információ, dátum megtalálható.

 

2019/2020. tanév eseményterve

 

 

 

SZEPTEMBER

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

Alakuló értekezlet

 

2019.08.26.

9 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

Munkaközösségi értekezletek

 

2019.08.26.

10 óra

 

Iskola

 

Lipták Andrea,

Baracskai Zsuzsanna

 

 

Osztályozó vizsgák

 

2019.08.29-30. 9 óra

 

Iskola

 

Szaktanárok

 

 

Tanévnyitó értekezlet

 

2019.08.30.

9 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

 

Évnyitó

 

 

2019.09.02.

9 óra

 

 

Iskola, sportcsarnok

Nollné Batek Angelika, Denkovics Márta, Éhmann Gáborné Havas Mária,

Sulyok Attila

 

 

Első tanítási nap

2019.09.02.

A tanévnyitó ünnepély után 3 osztályfőnöki óra lesz megtartva.

 

Iskola

 

osztályfőnökök

 

 

Tanmenetek leadása

 

2019. 09. 13-ig.

 

Iskola

 

osztályfőnökök,

szaktanárok igazgatóhelyettes

 

 

SzMK

alakuló megbeszélés

 

2019. szeptember

első hete

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

DÖK ülés

 

2019.09.17.

14 óra

 

Iskola

 

Szabó Lajos

 

 

A népmese napja. Rákóczi-emlékév. Kapcsolódó rajzverseny

 

2019.09.27.

 

Iskola

 

Éhmanné Havas Mária,

Szarvas Márta Bianka

 

 

 

Gyalogtúrázás

Nemzetközi Diáksport napja

 

2019.09.27.

8-9 óráig. Utána tanítás.

 

Felcsút

 

Szabó Lajos

Krúdyné Ágnes

Óvári Zsolt

 

 

Szülői értekezlet

 

2019. szeptember

második hete

 

osztályonként

 

osztályfőnökök

 

A kultúrált sminkeléssel, megjelenéssel kapcsolatos előadás

 

2019. szeptember

 

Iskola

 

Pénzes Klára

 

 

 

Nyelvek Európai Napja

 

 

2019.09.26.

 

 

Iskola

 

 

Fischer Éva

 

 

Vezetői értekezlet

 

2019.09.30. hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

OKTÓBER

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Bólyai Anyanyelvi Csapatversenyre nevezés

 

2019.10.01.

 

 

Éhmannné Havas Mária, Szarvas Márta Bianka

 

 

Statisztika leadása

 

2019.10.01

 

 

Kecskés-Sárközi Andrea és az osztályfőnökök

 

 

Tantestületi és munkaközösségi megbeszélés

 

2019.10.02.

szerda 14 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila

Baracskai Zsuzsanna

Lipták Andrea

 

 

 

Állatok világnapja rajzverseny

 

2019.10.04.

 

Iskola

 

Györki Andrea

 

 

 

2019.10.06.

Nemzeti gyásznap

 

2019.10. 04.

9 óra

 

Faluház, koszorúzás a kopjafáknál

 

Szarvas Márta Bianka és az osztályfőnökök

 

 

 

Bolyai matematika verseny

 

2019.10.11. péntek

 

Bicske, 14:30 óra

 

Pénzes Klára

Csepeli Lászlóné

 

 

 

 

 

Természetjáró szakkör

 

 

 

 

 

 

egész évben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velencei-hegység, Velencei-tó, Csákvár, Csodák palotja, Gánt, Tata, Érd, Tabajd, Alcsút,  Vértesboglár

 

 

 

Györki Andrea

 

 

 

 

 

 

 

Fejlesztési

szükségletek felmérése

az 1. o-ban

 

2019.10.11 –ig

 

 

Nollné Batek Angelika

Jelenteni:

2019.10.25 – ig

Kecskés-Sárközi Andrea

 

 

Anyakönyvek leadása

 

 

2019.10.15.

 

 

Osztályfőnökök

 

 

Szüreti rendezvény

 

2019.10.12.

14:30 óra

rendes munkanap

 

 

Sportcsarnok

 

SZMK

Baracskai Zsuzsa

Virág Krisztina, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

 

Október 23.

Nemzeti Ünnep

 

 

Ünnepség

2019.10.22.

 

 

Faluház

 

Flier Éva

 

 

 

Tökfaragó verseny

 

2019 10. hó

 

Iskola

Fischer Éva és az osztályfőnökök

 

 

 

Madárbarát iskolai program, Madárbarát Kert Pályázat

 

2019. 10. hó

 

Iskola

 

Györki Andrea

 

 

                                                        

                                                         NOVEMBER

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Őszi szünet első napja

 

2019.10.28.

 

 

 

 

Utolsó tanítási nap (2019.10.25.)

 

 

Őszi szünet utolsó napja

 

2019.11.01.

 

 

Első tanítási nap

(2019.11.04.)

 

 

Bolyai

anyanyelvi csapatverseny

 

2019.11.08. péntek 14:30 óra

 

Bicske,

Csokonai Általános Iskola

 

Éhmanné Havas Mária, Szarvas Márta Bianka

 

 

 

Vezetői értekezlet

 

2019.11.11. hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Nyílt nap,

1-4 óra

 

2019.11.

12-13.

 

Iskola

 

Óvári Zsolt

 

 

Tantestületi, munkaközösségi megbeszélés

 

2019.11.13.

szerda 14 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila,

Lipták Andrea,

Baracskai Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

Vizsga 8.o. írásbeli vizsga magyarból és matematikából

 

 

 

 

 

2019.11.21.

 

 

 

 

 

Iskola

 

 

 

Szabó Ferencné,

Pénzes Klára,

Csepeli Lászóné, Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

Statisztikai

adatok

elküldése a Hivatalnak az országos kompetencia mérésekhez

 

2019.11.22.

 

 

Pénzes Klára

Lipták Andrea

Antal Judit

Kecskés-Sárközi Andrea

 

 

Informatikai háziverseny

 

2019. nov.

 

Iskola

 

Benye Irma

 

 

Erasmus Program. Külföldi iskola delegációjának fogadása

 

2019. nov.

 

Iskola

 

Fischer Éva

 

 

 

DECEMBER

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Ádventi közös gyertyagyújtás

 

2019.12.02.

 

Iskola

 

Fischer Éva

 

 

Fogadóóra

 

2019.12.05.

16 – 18 óra

 

 

Iskola

 

Összes pedagógus

 

 

Mikulás napi köszöntés, sportnap, egészségnap

 

 

2019.12.06.

 

Sportcsarnok

 

Szabó Lajos

Krúdyné Ági

Óvári Zsolt és az osztályfőnökök

 

 

A tanuló

jelentkezése a központi írásbeli vizsgákra

 

 

 

2019.12.06.

 

 

Éhmann Gáborné Havas Mária, és Antal Judit

 

 

Tantestületi képzés (tanítás nélküli munkanap)

 

2019.12.07. szombat 9 óra

 

 

Sulyok Attila

 

 

Vezetői értekezlet

 

2019.12.09. hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Fné, Sulyok Attila

 

 

 

Arany János pályázatok benyújtása

 

 

 

2019.12.10.

 

 

 

8.osztályos osztályfőnökök

 

 

8. osztályosok komplex szóbeli vizsgája

 

2019.12.12.

 

Iskola

 

szaktanárok

 

 

Luca nap, a délelőtti szünetekben

 

2019.12.13.

 

Iskola

 

 

Virág Krisztina + osztályfőnökök és a 4. osztály

 

 

 

Tantestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

 

2019.12.14

szombat 9 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila, Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea

 

 

Adventi koncert és Betlehemes színdarab

 

 

2019.12.20.

17 óra

 

templom

 

Bátki Hedvig, Denkovics Márta és a 4. osztály

 

 

 

Téli szünet első napja

 

2019.12.23.

 

 

 

Utolsó tanítási nap: 2019.12.20.

 

 

Téli szünet utolsó napja

 

 

2020.01.03.

 

 

Első tanítási nap 2020.01.06.

 

 

 

JANUÁR

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Központi írásbeli

felvételi vizsgák

 

2020.01.18.

10 óra

 

Letenyey Lajos Gimn. Szakgimn. Felcsút

 

Antal Judit, Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

Pótló központi

felvételi

 

 

2020.01. 23. 14 óra

 

 

Letenyey Lajos Gimn. Szakgimn. Felcsút

 

Antal Judit, Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

Első félév szorgalmi idejének utolsó napja, félévi értékelések lezárása

 

 

2020.01. 24.

 

Iskola

 

Szaktanárok, osztályfőnökök

 

 

A Magyar Kultúra Napja

 

 

2020.01. 22.

 

Faluház

 

Szarvas Márta Bianka

Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

8. osztályosok, komplex szóbeli vizsgája

 

2020.01.23-24.

 

Iskola

 

8-os osztályfőnökök, szaktanárok.

 

 

 

Osztályozó értekezlet

 

 

2020.01.27.

14 órától

 

 

 

Iskola

 

 

Sulyok Attila

 

 

Értesítők kiosztása

 

 

2020.01.31.

 

Iskola

 

Minden osztályfőnök

 

 

Arany János Magyarverseny

 

2020 január

 

 

Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

 

Nyelvészverseny

 

2020 január

 

 

Éhmann Gáborné Havas Mária

 

 

 

Angol levelező verseny

 

2020 január

 

Iskola

 

Fischer Éva

 

 

Erasmus pály.

 

2020.01.31.

 

 

Fischer Éva

 

 

2019/2020. tanév eseményterve

II. félév


 

FEBRUÁR

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

II. félév szorgalmi idejének első napja

 

2020.01. 27.

 

 

 

 

Vezetői értekezlet

 

2020.02.03. hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Farsang

rendes munkanap

 

2020.02.08.

14:30 óra

 

Sportcsarnok

Antal Judit, Éhmann Gáborné Havas Mária, Óvári Zsolt, Denkovics Márta

 

 

 

Félévzáró tantestületi

értekezlet

 

 

2020. 02. 10.

9 óra

(tanítás nélküli munkanap)

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

 

 

DÖK gyűlés

 

 

 

 

2020.02.13.

14 óra

 

 

 

 

Iskola

 

 

 

Szabó Lajos

 

 

Szülői értekezlet

 

2020.február első hete

 

Iskola

 

osztályfőnö-kök

 

 

Jelentkezési

lapok továbbítása

 

2020. 02. 19.

 

Antal Judit, Éhmann Gáborné Havas Mária, Kécskés-Sárközi Andrea

 

 

Országos

Diákolimpia

döntője - futsal

 

2020 február

 

 

 

Sulyok Attila

+

kísérő

 

 

SzMK megbeszélés,

beszámoló

 

2020.február

második hete

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

Zrínyi

matematika verseny

 

2020.02.21. péntek

 

Bicske, Csokonai

Ált. Isk., 14 óra

 

 

Pénzes Klára,

Csepeli Lászlóné

 

 

Madáretető készítő verseny

2020. febr.

Iskola

Györki Andrea

 

 

 

MÁRCIUS

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

 

Pénz7

 

2020.03.2-6-ig

 

Iskola

 

Benye Irma

 

 

Vezetői értekezlet

 

2020.03.09.hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Munkaközösségi és tantestületi értekezlet

 

2020.03.11.szerda 14 óra

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Rákóczi-kupa

 

2020.03.

 

Sportcsarnok

 

Szabó Lajos

Krúdyné Ági

Óvári Zsolt

 

 

 

 

Kenguru matematika egyéni verseny

 

2020.03.1910 óra

 

Iskola

 

Szabó Ferencné,

Pénzes Klára

 

 

Március 15.

Nemzeti Ünnep

 

Ünnepség

2020.03. 13.

11 és 17 óra

 

 

 

Flier Éva

 

 

 

 

 

 

 

Jelentkezési adatlapok utolsó

módosítási lehetősége

 

 

 

 

 

2020.03.19–20.

 

 

 

 

 

8-os osztályfőnökök

 

 

Az adatlapok elküldése a Hivatalnak

 

 

2020.03.20.

 

 

Kecskés-Sárközi Andrea

 

 

 

 

 

 

 

ÁPRILIS

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

Természettudo-mányi verseny

 

2020.04.

 

 

Györki Andrea

 

 

Tavaszi szünet első napja

 

2020.04.09.

 

 

2020.04.08.

(Utolsó tanítási nap)

 

 

 

Szünet utolsó napja

 

2020.04.14.

 

 

2020.04.15.

(Első tanítási nap)

 

 

 

Tantestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

 

2020.04.17.

péntek 9 óra

 

 

 

 

Endresz hét

 

2020.04.20-24.

 

Iskola

 

osztályfőnökök

 

 

Endresz György honismereti vetélkedő

 

2020.04.20.

 

Iskola

 

Óvári Zolt

 

 

 

 

 

Csillag születik

 

 

 

2020.04.22.

 

 

 

Faluház

 

 

 

Bátki Hédi, és az osztályfőnökök.

 

 

 

 

 

 

Vers-és prózamondó verseny

 

 

2020.04.23.

 

 

Faluház

 

 

Magyar tanárok, osztályfőnökök

 

 

 

 

Hulladékgyűjtés

 

2020.04.24.

 

Sportcsarnok előtti terület

 

Szabó Lajos, osztályfőnökök

 

 

 

Vezetői értekezlet

 

 

2020.04.20. hétfő

 

 

 

 

 

 

Iskola

 

 

 

 

 

Baracskai Zs, Lipták  A, Szabó Fné, Sulyok Attila

 

 

 

 

 

Tantestületi és munkaközösségiértekezlet

 

 

2020.04.22. szerda

14 óra

 

Iskola

 

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Madarak Fák napja

 

2020.05.11.

 

Iskola, meghívott vendég

 

Györki Andrea

 

 

 

 

Mezei futóverseny diákolimpia körzeti, megyei és országos döntő

 

 

 

2020. április, május

 

 

 

 

Krúdyné Ági,

Óvári Zsolt,

Szabó Lajos

 

 

 

 

Atlétika diákolimpia körzeti, megyei, országos döntők

 

 

2020. április, május

 

 

Krúdyné Ági,

Óvári Zsolt,

Szabó Lajos,

Sulyok Attila

 

 

 

Iskolai Bozsik Program

 

 

2020. április, május

 

 

Szabó Lajos

 

 

 

Diákolimpia lány futball megyei döntő

 

2020.április, május

 

 

Szabó Lajos

 

 

 

MÁJUS

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Elsősök beiratkozása

 

 

Iskola

Sulyok Attila,

Szabó Ferencné,

Kecskés-Sárközi Andrea

 

 

Legyél felelős állattartó, razjpályázat

 

2020.05 első hete

 

Iskola

 

Fischer Éva

 

 

 

Munkaközösségi és tantestületi értekezlet.

 

 

2020. 05.20. szerda 14 óra

 

 

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

Mezei futóverseny az alsó tagozatnak

Csillagfutás a felső takozatnak

 

 

2020.05.19

 

PFLA futópálya

 

Szabó Lajos, Krúdyné Ági, Óvári Zsolt

 

 

 

Anyák napja

 

 

2020.05.

03 - 10.

 

Iskola

 

Osztályfőnökök

 

 

Erdei Iskola,

4. osztály

 

2020.05.

 

Boglártanya, Vértesboglár

 

Denkovics Márta

 

 

 

 

 

 

Idegen nyelvi szövegértési felmérés a Hivatal által eljuttatott felmérő alapján

 

 

 

 

2020.05.20.

 

 

 

Adatok, eredmények elküldése  június 15 - ig

 

 

 

Pénzes Klára,

Lipták Andrea,

Antal Judit

 

 

Vezetői értekezlet

 

2020.05.25.hétfő

 

Iskola

Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea, Szabó Ferencné, Sulyok Attila

 

 

A tanulók általános fizikai állapot

felmérésének feltölése

 

 

2020.05.31

 

 

Krúdyné Ági,

Óvári Zsolt, Sulyok Attila, Szabó Lajos

 

 

Kompetenciamé-rés

6 – 8. oszt.

 

 

2020.05.27.

 

Iskola

 

Pénzes Klára,

Szabó Ferencné

 

 

Intézményi Bozsik program

 

 

2020. május

 

Székesfehér-vár

 

Szabó Lajos

 

 

Gyermeknap

 

 

2020.05.29.

 

Felcsút, Endresz túra

DÖK:

Szabó Lajos

SZMK

 

 

 

Érzékenyítési program.

 

 

2020.05.

 

 

Faluház

 

 

Szabó Ferencné

 

 

 

 

Suzuki Kupa nyitó mérkőzés.

 

2020.05.28 vagy 29.

 

Puskás Ferenc LA.

 

Sulyok Attila, osztályfőnökök

 

 

JÚNIUS

 

Esemény

 

Időpont

 

Hely

 

Felelős

 

 

 

Tantestületi értekezlet (tanítás nélküli munkanap)

 

2020.06.02.

 

Iskola

 

Sulyok Attila, Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea

 

 

Nemzeti összetartozás napja – Trianon. Megemlékezés

 

 

Koszorúzás,

emlékezés

2020.06.04.

9 óra

 

Kopjafa

Csarnok

 

 

Szarvas Márta Bianka, és az osztályfőnökök

 

 

 

Országos diákolimpia

5 – 6. o.

fiú futball

 

2020 június

 

 

Óvári Zsolt,

Krúdyné Ági

 

 

 

Országos Diákolimpia

– női futball

 

2020 június

 

 

Szabó Lajos

 

 

 

Sportnap. Méta és váltóversenyek.

 

2020.06.15. hétfő

 

 

Szabó Lajos

Krúdyné Ági

Óvári Zsolt

 

 

 

Osztályozó értekezletek

 

 

2020. 06. 15. hétfő 14 óra

 

 

 

minden pedagógus

 

 

 

 

Angol levelezős verseny

 

 

 

 

2020 június

 

 

iskola

 

 

Fischer Éva

 

 

 

Jutalom kirándulás azoknak a tanulóknak a részére, akik ebben a tanévben a legtöbbet tették iskolájukért

 

2020 június

 

 

Lipták Andrea

 

 

 

Ballagás – évzáró

 

 

2020. 06. 20. szombat 10 óra

 

Iskola

 

Antal Judit

Éhmann Gáborné Havas Mária, Krúdyné Ági, Óvári Zsolt

Sulyok Attila

 

 

Tanévzáró értekezlet

 

 

2020.06.22

hétfő 9 óra

 

Iskola

 

Sulyok Attila

 

 

Napközis tábor

 

2019 június

 

Iskola

Sulyok Attila, Baracskai Zsuzsa, Lipták Andrea