Versenyek

Versenyek

Fejér Megyei Futsal Diákolimpia

A mai napon az iskolánkban rendezett Fejér megyei futsal diákolimpián a második helyezésünkkel kvalifikáltuk magunkat az országos elődöntőbe. Nem volt egyszerű, mert a sérülések, betegségek miatt a csapat létszáma lecsökkent, így szinte pihenés nélkül kellett a csapatnak játszania. De az akaratunk nagyon rendben volt és átsegített minket a holtpontokon. Gratulálunk srácok! Iskolánk többi tanulójának megköszönjük a fergeteges szurkolást!
318587557 634339571816043 8358735865414541293 n

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti forduló 2022

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján 4. helyen végzett a Rácz Villő, Sági Lilla, Széles Balázs és Turi Panka alkotta csapatunk. Felkészítő tanáruk: Éhmann Gáborné Havas Mária. Gratulálunk!
317728077 632074912042509 7540082194706488005 n

Bolyai Matematika Csapatverseny – megyei forduló 2022

A Bolyai Matematika Csapatverseny általános iskolai kategóriájában a megyei 2. helyezést elért hetedikes csapatunk az országos döntő írásbeli fordulójában a csapatok nagy részét megelőzve a középmezőnyben végzett. Csapattagok: Rácz Villő Dóra, Sági Lilla, Széles Balázs, Turi Panka, felkészítő tanár: Bohácsné Képíró Ilona. Szívből gratulálunk a nagyszerű eredményhez!

bolyai

Márton-napi szavalóverseny 2022

Iskolánk 1. osztályos tanulója Tész Léna az Alcsútdobozon megrendezésre került Márton-napi szavalóversenyen 4. helyezést ért el.  Felkészítő pedagógus: Molnár Bianka Gratulálunk!
315776599 618880013361999 8179327768533309059 n

Sárkányos alkotópályázat

A népmese napján nyílt meg a sárkányos pályázatra érkezett munkákból rendezett kiállítás az iskolában. Sárkányos mesét írhattak vagy sárkányt rajzolhattak, készíthettek a gyerekek. Rengeteg gyönyörű alkotás érkezett. A kiállításmegnyitót egy félelmetes, hétfejű tűzokádó sárkány zavarta meg, aki azzal fenyegetőzött, hogy felégeti a szép, új iskolánkat, ha nem kap minden nap egy fiút és egy lányt ebédre. Egy bátor lovag próbálta megállítani, de tragikus véget ért. Szerencsére I. Attila király, iskolánk igazgatója, szembeszállt a gonosz sárkánnyal és levágta mind a hét fejét.

Medve Szabadtéri Matematikaverseny

2022. május 10-én a Medve Szabadtéri Matematikaverseny tatabányai regionális fordulóján arany fokozatot ért el, sőt Medvebocs kategóriában 3. helyen végzett Rácz Villő, Széles Balázs, Turi Panka 6. osztályosok triója. Ők a legnagyobb távolságot megtett csapat díját is elnyerték. Ebben a kategóriában ezüst fokozatot szerzett Kencse Nimród, Nagy Kristóf és Nagy Míra. Felkészítő tanáruk Bohácsné Képíró Ilona tanár néni volt.
Koala kategóriában mindkét csapatunk arany fokozatot ért el, és a Bálint Vivien, Kiss Hanga, Szabó Zoltán trió 4. helyen végzett, mindössze 1,09 ponttal maradt le a dobogóról. A 4. helyen végzett csapatunk a legjobban tippelő címet is megszerezte. 8. helyen zárta a versenyt ebben a kategóriában Kiss Milán, Séri Alex, Szily László trió, akik szintén megoldották az összes feladatot, csak időben később. Felkészítő tanáruk: Baracskai Zsuzsanna tanító néni volt.
Gratulálunk az elért eredményhez!
Köszönjük Kiss Hanga és Nagy Kristóf anyukájának, hogy segítettek a tanulók utaztatásában.

Kispályás körzeti labdarúgó torna

Kispályás körzeti labdarúgó tornán vettünk részt Csákváron! Fiaink nagy küzdelemben szerezték meg az első helyet, így bejutottak a megyei döntőbe! Gratulálunk!!